Новини

Про екологію та жіноче лідерство

У середині березня Марія Чоп’як, одна з засновниць “Гайдівської еко-школи” в рамках проєкту “Women Empowers Women” ГО “Асоціації гайдів України”, який став можливим завдяки підтримці уряду Канади в рамках проєкту “Голос жінок і лідерство – Україна”, що впроваджується Українським Жіночим Фондом, провела цікавий вебінар на тему “Екологічна свідомість: Як стати лідеркою, яка збереже планету”.

Марія Чоп'як, одна з засновниць Гайдівської еко-школи

Марія поділилася з учасницями своїм досвідом початку екологічного способу життя, розповіла про шкідливі елементи в косметичних засобах і які відходи потрібно здавати на переробку. Звісно, дівчата поговорили про проблему гігієнічних засобів та памперсів і як можна зменшити їх споживання. Поговорили також про лідерство, фемінізм, екологію, простір сміливості, еколавку, натурбутик, екозакупки.

Український екостартап Releaf Paper розробив технологію виробництва паперу з опалого листя
Відповідальність за зміст інформації несе ГО "Асоціація гайдів України" в межах проєкту. Інформація, що представлена у виданні, не завжди відображає погляди уряду Канади і УЖФ.

Для швидшого пошуку інформації про можливості, які пропонує АГУ та наші партнери можна використовувати канал Асоціації у телеграм.

Марцин Єлизавета

Створючи цей сайт, я мала на меті залучити більше людей до зеро вейст спільноти, щоб ми разом піклувалися про нашу планету та робили її краще.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *