Рік без шопінгу

рік без шопінгу
Published: 2018
Page Count: 189
ISBN: 9781401954871
Goodreads ID: 35488858

“The Year of Less” – це захоплююча і вражаюча книга, написана Кейт Фландерс, яка ділиться своєю особистою історією про рік, присвячений життю з меншим споживанням. Кейт вирішує взяти себе під контроль і змінити своє споживацьке способу життя, щоб зосередитися на справжніх цінностях і досягти фінансової стабільності.

У цій книзі Кейт відверто розповідає про свої страхи, виклики і досягнення під час цього року мінімалізму. Вона описує свої власні переживання і внутрішні боротьби зі спокусами споживати, а також розкриває свої успіхи та важливі відкриття.

Книга “The Year of Less” пропонує читачам глибокі роздуми про споживацьку культуру, особисті фінанси та залежність від матеріальних речей. Кейт Фландерс дає практичні поради, як зменшити споживання і зосередитися на більш значущих аспектах життя.

Головна ідея книги полягає в тому, що зменшення споживання може привести до більшого щастя, внутрішнього задоволення і фінансової незалежності. Автор надихає читачів переглянути свої пріоритети і змінити своє ставлення до матеріальних речей.

Марцин Єлизавета

Створючи цей сайт, я мала на меті залучити більше людей до зеро вейст спільноти, щоб ми разом піклувалися про нашу планету та робили її краще.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Rate this review