Екологія комерції: декларація сталості
Published: 1993
Page Count: 224
ISBN: 9780061252792
Goodreads ID: 1167003
"Ми можемо вирішити питання екологічної стійкості тільки тоді, коли ми зрозуміємо, що це питання про нашу власну діючу систему: про наш погляд на світ і наш спосіб життя."

Книга “Екологія комерції: декларація сталості” (The Ecology of Commerce: A Declaration of Sustainability) була опублікована у 1993 році автором Полом Гавкіном. У цій книзі автор розглядає взаємозв’язок між економікою та екологією, та висуває ідею необхідності переходу до сталої економіки.

Гавкін вважає, що сучасна комерція заснована на споживчому мисленні та необмеженому зростанні, що несумісно зі сталістю екологічної системи. Він вважає, що потрібно змінити підхід до бізнесу та переходити до сталої економіки, яка не буде вимагати нескінченного росту і виснаження природних ресурсів.

Крім того, Гавкін наводить приклади компаній та індивідів, які вже успішно застосовують принципи сталості в своїй діяльності. Він також розглядає соціальну відповідальність бізнесу та взаємозв’язок між здоров’ям людини та здоров’ям довкілля.

“Бізнес має змінюватися, оскільки ставити економічну вигоду понад екологічні цінності – означає нищити те, що ми найбільше цінуємо: життя на землі.”

Загалом, “Екологія комерції” – це важлива книга, яка висуває ідеї щодо необхідності змін в економіці та бізнесі для забезпечення сталого розвитку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Rate this review

Explore More

Реферальні програми: знижки та акції

промокоди та акції

У цій статті ви можете знайти коди, які дозволять вам отримати щось безкоштовно, а мені подякує тим же та чи інша компанія. Що таке реферальна програма? Зазвичай реферальні програми працюють

Утилізація або ‘recycling’: що це насправді?

Утилізація відходів

Утилізація є одним з ключових способів боротьби зі звалищними відходами, проте не завжди зрозуміло, що насправді під нею розуміють. Утилізація відходів – це процес перетворення відходів у нові продукти, матеріали

Zero Waste на Робочому Місці

Загальноприйнятим методом зменшення відходів є принцип Zero Waste. Цей підхід полягає в повному використанні ресурсів та зменшенні втрат до мінімуму. На робочому місці можна застосувати ряд методів для дотримання принципу