No Impact Man: Пригоди винуватого ліберала, який намагається врятувати планету

No Impact Man
Published: 2009
Page Count: 274
ISBN: 9780374222888
Goodreads ID: 6483075
"Я розумію, що проблема не полягає в тому, що ми щось зробили не так. Проблема полягає в тому, що ми робимо те саме, що й раніше, і очікуємо інших результатів."

“No Impact Man” – це книга про екологічну свідомість та намагання зменшити вплив людини на довкілля. Автор, Колін Бівен, був типовим представником сучасного споживацького суспільства, що живе в Нью-Йорку, забезпечений роботою, заміжній та з дітьми. Однак, одного дня, він зрозумів, що це життя не може продовжуватися, і він вирішив змінити своє ставлення до споживання.

Автор взяв на себе виклик прожити цілий рік без негативного впливу на довкілля. Він і його родина відмовилися від будь-яких речей, що містять пластик, перестали користуватися транспортом, електроенергією, зменшили свій водоспоживання та відмовилися від звичайного споживання продуктів.

“Кожен з нас може зробити щось, щоб змінити світ. Іноді це маленькі речі, але вони можуть мати великий вплив.”

У книзі “No Impact Man: Пригоди винуватого ліберала, який намагається врятувати планету, і відкриття, які він робить про себе та наш спосіб життя в процесі” автор розповідає про свій нелегкий досвід, розповідає про випробування, яких він зазнав, та про те, як він змінився після цього року. Він зрозумів, що його екологічні зусилля не тільки допомогли зменшити вплив на довкілля, але й змінили його світогляд та ставлення до життя.

Марцин Єлизавета

Створючи цей сайт, я мала на меті залучити більше людей до зеро вейст спільноти, щоб ми разом піклувалися про нашу планету та робили її краще.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Rate this review