Історія речей: Як наша пристрасть до речей забруднює планету, наші спільноти та наше здоров’я – і бачення змін

The Story of Stuff
Published: 2010
Page Count: 352
ISBN: 9781439125663
Goodreads ID: 6936019
"Ми живемо в глобальній економіці, яка базується на нескінченному зростанні, але земля і її ресурси - скінченні. І це непримиренна проблема".

Книга “Історія речей” – це результат багаторічної роботи Анні Леонард над вивченням споживчого суспільства і його впливу на планету та людей. У книзі авторка описує історію виникнення та еволюцію споживчої культури, а також її наслідки для навколишнього середовища та здоров’я людей.

Леонард розкриває, як масове виробництво товарів призводить до забруднення повітря, води та ґрунту, а також до емісії великої кількості шкідливих речовин у атмосферу. Вона також розглядає проблему відходів та переробки відходів, пояснюючи, як неконтрольоване сміттєзвалище впливає на здоров’я людей та навколишнього середовища.

“Ми повинні відмовитися від ідеї безмежного зростання та почати шукати інші моделі економіки та споживання, які беруть до уваги наші обмежені ресурси та вирішують проблеми, які виникають в результаті нашого споживання”.

Авторка пропонує свої власні ідеї щодо змін у споживчій культурі та способах спілкування з речами. Вона показує, що ми можемо стати більш відповідальними споживачами, зменшуючи кількість відходів та вплив нашого споживання на навколишнє середовище.

Марцин Єлизавета

Створючи цей сайт, я мала на меті залучити більше людей до зеро вейст спільноти, щоб ми разом піклувалися про нашу планету та робили її краще.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Rate this review