Посібник з життя, яке сприяє сталому розвитку

малі зміни, що роблять велику різницю
Published: 2020
Page Count: 304
ISBN: 9781472969125
Goodreads ID: 44452988
"Невеликі зміни можуть мати великий вплив. Ніхто не може зробити все, але кожен може зробити щось."

“The Sustainable(ish) Living Guide: Everything You Need to Know to Make Small Changes That Make a Big Difference” є практичним керівництвом для тих, хто хоче зробити невеликі зміни в своєму житті, щоб стати більш екологічно свідомою особою та зробити внесок у боротьбі зі змінами клімату. Автор книги, Джен Гейл, пропонує широкий спектр порад та інформації, які допоможуть читачам зрозуміти, як їхні звички впливають на планету та як змінити свій спосіб життя, щоб стати більш сталим та екологічним.

Книга містить практичні поради щодо зменшення використання пластику, виробництва власної їжі, роздільного збору сміття, ефективного використання електроенергії та багато іншого. Джен Гейл наголошує, що навіть малі зміни в нашому житті можуть мати значний вплив на навколишнє середовище, і надихає читачів на поступове, але стійке впровадження сталих звичок. Книга є чудовим джерелом інформації для тих, хто хоче дізнатися більше про екологічний спосіб життя та зробити внесок у боротьбі зі змінами клімату.

Марцин Єлизавета

Створючи цей сайт, я мала на меті залучити більше людей до зеро вейст спільноти, щоб ми разом піклувалися про нашу планету та робили її краще.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Rate this review