Магія прибирання: Японське мистецтво організації та прибирання

Магія прибирання: Японське мистецтво організації та прибирання
Published: 2011
Page Count: 213
ISBN: 9781607747307
Goodreads ID: 22318578
"Коли ми відкриваємо свої шафи, ми не повинні бути вражені тим, що знаходимо в них. Ми повинні відчувати радість."

Книга “Магія прибирання: японське мистецтво організації та прибирання” написана японською авторкою Марі Кондо, яка стала відомою у всьому світі завдяки своїй методології “Конмарі”. Книга розповідає про те, як правильно прибирати та організовувати своє життя, використовуючи японські традиції та методики.

Головна ідея книги полягає в тому, щоб люди зосередились на тому, що дійсно має значення для них і позбавилися всього зайвого. Автор пропонує свою методологію, яка полягає в тому, щоб зосередитися на речах, які приносять радість та щастя, та позбутися всього, що більше не потрібно.

Книга “Магія прибирання” стала дуже популярною у всьому світі, оскільки її методологія є простою та ефективною. Автор надає читачам практичні поради щодо того, як правильно відповідати на запитання, чи потрібна вам річ, та як правильно зберігати та організовувати речі у своєму житті.

“Магія прибирання” – це не просто книга про організацію, вона допомагає людям знайти своє справжнє покликання та розуміння того, що дійсно має значення для них у житті.

Марцин Єлизавета

Створючи цей сайт, я мала на меті залучити більше людей до зеро вейст спільноти, щоб ми разом піклувалися про нашу планету та робили її краще.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Rate this review