Plastic-Free: How I Kicked the Plastic Habit and How You Can Too
Published: 2012
Page Count: 352
ISBN: 9781616086244
Goodreads ID: 13274446
"Переходити на безпластиковий спосіб життя не означає бути ідеальним, це означає робити все можливе, щоб зменшити наш вплив на навколишнє середовище та захистити нашу планету для майбутніх поколінь."

“Plastic-Free: How I Kicked the Plastic Habit and How You Can Too” – це практичний посібник від Бет Террі про те, як зменшити свій вплив на навколишнє середовище, відмовившись від використання пластику. Автор починає з розповіді про своє особисте переживання і рішення позбавитися звички використовувати пластикові речі, а потім дає читачам конкретні поради, як це зробити.

У книзі ви знайдете багато ідей та вказівок, як обирати безпечні альтернативи пластиковим речам у побуті, на роботі та навіть у подорожах. Террі також звертає увагу на те, як збирати й утилізувати пластикові відходи, аби зменшити їх вплив на довкілля.

“Ми потонули в пластику, і настав час побачити факти. Забруднення пластиком – одна з найбільш нагальних проблем нашого часу, і кожен з нас повинен взяти на себе відповідальність та зробити різницю.”

Автор наводить реальні приклади, що допомагають читачам легше зрозуміти, як важливо бути уважними до своїх дій і що кожен з нас може зробити, щоб допомогти планеті. Вона також дає читачам змогу переглянути свої власні звички та змінити їх на більш екологічні. “Plastic-Free” є цінним джерелом інформації та інструментом для тих, хто хоче допомогти захистити довкілля, позбавившись звички користуватися пластиком.

Додаткова похвала для Бет Террі та “Без пластику”

“Проблема або рішення починається з кожного з нас. Ми можемо вибрати життя бездумного бездумного споживання, занурюючись у свої речі, або ж ми можемо обрати життя натхненне, завжди працюючи в гармонії з навколишнім середовищем, завжди працюючи над створенням гармонії з навколишнім середовищем. У книзі “Без пластику” Бет Террі ділиться історією свого шляху до життя, наповненого меншою кількістю пластику та більшою гармонією. Кожен, хто прочитає цю книгу буде вмотивований наслідувати її приклад”.

Джек Джонсон, музикант, співзасновник Гавайської фундації Кокуа

“Ми могли б мати такі прекрасні речі в нашому житті. Чому ми погоджуємося на лайно, зроблене з пластику? Бет Террі – першопроходець, коли йдеться про побудову життя, наповненого речами, які справді мають значення”.

Колін Бівен, автор книги “Людина без впливу” та засновник проекту No Impact Project

“Я роками намагався позбавити свій дім від пластику. Ця книга робить це набагато простіше!”

Лінда Ронстадт, музикант, член Коаліції проти пластикового забруднення

“Це інструмент, на який ми всі так довго чекали, щоб полегшити перехід до відмови від пластику. Час прокидатися. З миром”.

Розанна Аркетт, акторка, членкиня Коаліції проти пластикового забруднення

“Використання пластику є невід’ємною частиною нашого американського способу життя. Відмовитися від будь-якої звички важко, але від звички, яка невидима у своїй повсюдності, ще важче. У цій важливій і цікавій книжці Бет Террі розповідає читачеві про свої випробування і муки та показує, що може зробити пересічна людина, аби позбутися пластику. Попутно вона творчо демонструє, що позбавлення свого життя від пластику – це не лише добре для планети, але й корисно для здоров’я та кишені американського споживача. Ця книга надихає і допомогла мені позбутися пластикової звички не лише під час покупок, але й у повсякденному житті”.

Конгресмен Стів Коен, штат Теннессі

“Надихає. Вселяє надію. І найбільше – сварить! Насамкінець, ось усе, що вам потрібно знати, щоб щоб жити здоровим, безпечним, вільним від пластику життям. Слава Бет Террі! Вона, безумовно, мій гуру без пластику!”

Діана МакІчерн, авторка, BigGreenPurse.com

“Бет – найобізнаніша людина про пластик, зокрема про одноразовий пластик, з усіх, кого я знаю. Її шлях до позбавлення від одноразового пластику дивовижний, але вона також робить його здійсненним для решти з нас. Коли я вперше зустріла її, я жила досить нетоксичним життям, але все одно використовувала багато одноразового пластику. Її зусилля надихнули мене також відмовитися від одноразового пластику, і коли я стикаюся з вибором, я завжди запитую себе: WWBD (або Що б зробила Бет)? Вона є стандартом, за яким я вимірюю свою “екологічність”. “

Дженніфер Таггарт, www.thesmartmama.com, авторка “Зеленого путівника розумної мами”: Прості кроки для зменшення впливу токсичних хімічних речовин на вашу дитину

“Дружня, весела та інформативна книга “Без пластику” – це посібник про те, як викреслити пластик зі свого життя. Бет дає нам можливість впроваджувати зміни у власному житті і водночас рятувати світ. Відмовтеся від одноразового пластику!”

Діана Коен, візуальна художниця, креативна директорка та співзасновниця Коаліції проти пластикового забруднення

“Спокушаєтеся приносити власне багаторазове срібло до закладів швидкого харчування, але боїтеся, що на вас будуть косити очима? Ця книга для вас. З нахабством та інтелектом хрестоносець проти пластику Бет Террі скеровує читачів на шлях, що не вимагає великих витрат, пропонуючи практичні поради та та моральну підтримку, водночас переконливо доводячи, що індивідуальні дії, спрямовані на зменшення впливу на навколишнє середовище, мають велике значення. “Психічний вплив має значення”.

Елізабет Ройт, авторка “Сміттєвої країни” та “Пляшкоманії”

“Ми настільки звикли до пластику, що важко уявити собі життя без нього. Але Бет Террі наважилася уявити, і завдяки наполегливій праці, гумору та безлічі спроб і помилок – виявилося, що немає простого способу зробити власне рідке мило для рук – вона позбулася пластикової звички. Її книга є інформативною та надихаючою – ідеальне поєднання для тих, хто сподівається стати на менш пластиковий шлях”.

Сьюзан Френкель, авторка “Пластик: Токсична історія кохання”

“Книга “Без пластику” розповідає історію, яка може надихнути кожного з нас на зміну повсякденної поведінки. Маленькі кроки, що ведуть до однієї великої віхи – планети, вільної від пластикового забруднення. Зробити ці кроки може кожен з нас. Це так просто”.

Даніелла Дімітрова Руссо, співзасновниця та виконавча директорка, Коаліції проти пластикового забруднення

Примітка видавця щодо створення книги без пластику
Що ми маємо на увазі під мінімальним пластиком?

Коли ми вирішили видати книгу під назвою “Без пластику”, ми знали, що хочемо зробити саму книгу без пластику. Як виявилося, це досить складно – з пластиковим покриттям на обкладинці, поліефірною або нейлоновою ниткою в палітурці та пластиковим клеєм, більшість книг містять багато пластику! Тож ми зняли покриття з обкладинки, нитки зробили бавовняними, а дошки та корінець – відкритими. Наш принтер навіть зміг знайти клей, що не містить пластику. Зважаючи на все це, ми запевняємо вас, що якщо книга і не на 100% вільна від пластику, то максимально наближена до цього!

Примітка автора

Я доклав усіх зусиль, щоб інформація, представлена в цій книзі, була якомога актуальнішою. Але якщо загальні принципи та стратегії життя без пластику непідвладні часу, конкретика може змінюватися. Компанії припиняють свою діяльність і з’являються нові. Дослідники роблять відкриття, веб-сайти переїжджають.

Прочитавши цю книгу, відвідайте MyPlasticFreeLife.com, щоб дізнатися більше про нові продукти та рішення без пластику, нові безпластикові продукти та рішення, статті про вплив пластику на здоров’я людини та навколишнє середовище, на здоров’я людини та навколишнє середовище, актуальні сторінки ресурсів, а також історії та та пропозиції від спільноти щодо шляхів зменшення використання пластику в повсякденному житті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Rate this review

Explore More

Як зменшити кількість побутових відходів: 15 ідей для zero waste

Щороку середньостатестичний українець генерує від 230 до 330 кг відходів. Спроба зменшити їх кількість може здаватися складною, але нехай це вас не лякає. Існує безліч способів зменшити кількість сміття без

Рік без шопінгу. Червень – місяць 1.

Рік без шопінгу і покупки

Нічого не купляти я можу порівняти з тим, як я кидала палити у 2017 році. Пройшло 6 років, а мені досі інколи хочеться закурити, але найгіршим були перші місяці, коли

Безкоштовна стерилізація домашніх тварин у Києві

Безкоштовна стерилізація домашніх тварин у Києві

У Києві була оголошена нова ініціатива щодо безкоштовної стерилізації домашніх тварин для пенсіонерів та переселенців у клініках КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини» з 6 до 8 березня. Ця програма