Новини

Новий Полігон для Рішення Екологічних Викликів у Лозовій

Вирішення проблеми Лозової та прилеглих громад шляхом створення сучасного полігону є найбільш перспективним кроком. У місті Лозова на Харківщині планується реалізувати комплексний проєкт, спрямований на будівництво нового полігону для обробки твердих побутових відходів та ремонт очисних споруд. Цей проєкт реалізуватиметься спільно з італійськими партнерами, як повідомив міський голова Лозової, Сергій Зеленський, через месенджер Telegram.

За словами мера, існуючі об’єкти в місцевій громаді вже давно вичерпали свій ресурс і потребують значної модернізації для збереження довкілля. Зокрема, він підкреслив, що новий передовий полігон у Лозовій буде сприяти не лише розв’язанню екологічних проблем у місті, але й впливатиме на сусідні території.

Зеленський також додав, що наразі громада активно веде переговори з італійськими партнерами щодо реалізації цього екологічного проєкту. У червні представники міської адміністрації, заступник міського голови Денис Петренко та начальник управління економіки Сергій Гранкін вивчали досвід роботи італійських муніципалітетів у сфері екологічної обробки відходів.

Марцин Єлизавета

Створючи цей сайт, я мала на меті залучити більше людей до зеро вейст спільноти, щоб ми разом піклувалися про нашу планету та робили її краще.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *