Новини

Утилізація дерев’яних відходів у Києві

Зробили ремонт і лишилася купа дерев’яних відходів, які не знаєте куди здати? Щоб не викидати на загальний смітник, звідки все це потрапить на звалище — несіть на станцію сортування «Україна без сміття».

Люди можуть принести фрагменти та вироби з деревоволокнистих і деревостружкових плит (ДВП, ХДФ, МДФ, ДСП, ОСП та ін.). Можна приносити також зрощені клеєні щити, фанеру, шпон, паркет і ламінат, а також лаковану й фарбовану дерев’яну тару й вироби столярної справи.

Умови прийому наступні: предмети не повинні містити скла або великих металевих частин. Вироби повинні бути розломані або розібрані. Щоб здати предмети, потрібно звернутися до екоконсультантів на станції. Здача відбувається лише в робочі години. Адреса станції: Київ, вулиця Саперно-Слобідська, 25/4.

Коти несуть стару шафу на переробку

Вартість утилізації залежить від ваги предметів:

  • До 1 кг – 30 грн
  • До 2 кг – 60 грн

Також на станції можна безкоштовно здати невеликі дерев’яні відходи (без лаку, фарби, металу, пластику) для подальшої переробки.

Марцин Єлизавета

Створючи цей сайт, я мала на меті залучити більше людей до зеро вейст спільноти, щоб ми разом піклувалися про нашу планету та робили її краще.

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Lilit каже:

    Дуже круто, що є такі можливості. Дякую за інформацію!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *